Dört ayaklı dostlarımız için işimize dört elle sarılıyoruz.

For Four Legs olarak, evcil hayvanlarımızın ailemizin birer ferdi olmasından yola çıktık. Can dostlarımızla birlikte geçirilen bir ömrü daha sağlıklı, uzun ve kaliteli kılmak için 2017 yılında çalışmalara başladık.

Amerika başta olmak üzere tüm dünyada yaptığımız geniş çaplı araştırmaların verilerini değerlendirerek öncelikle ülkemizdeki eksikleri ve ihtiyaçları belirledik ve özel formüller üzerinde çalışmaya başladık.

Deri ve tüy sağlığına özel geliştirilmiş ilk ürünümüz PetOmega; benzersiz içeriği ile kedi ve köpekler için etkili bir vitamin ve mineral kombinasyonudur.

Kedi ve köpeklerin bağışıklık sistemini desteklemek üzere geliştirdiğimiz PetImuboost ise uzun ar-ge çalışmalarının ardından veterinerler tarafından önerilmeye ve satılmaya başladı.

 

Ailemizin birer ferdi olan 4 ayaklı dostlarımızın sağlığının, insan sağlığı kadar önemli olduğunun bilincindeyiz.  Onlarla birlikte daha uzun, sağlıklı ve mutlu yaşamak adına geliştirdiğimiz her ürünü, beşeri hammaddeler kullanılarak yüksek kalite standartlarında üretildiğinden emin olarak size sunuyoruz.

 

Veteriner hekimlerle birlikte geliştirilen ve desteklenen benzersiz formülasyonlu For Four Legs ürünleri, detaylı çalışmalar ve araştırmalar tamamlandıkça size kolaylık, dostlarımıza sağlık sunmaya devam edecek.

 

Uzun yıllar büyük ilaç firmalarında üst düzey yöneticilik yapmış, tüm canlıların muhteşem birer organizmaya sahip olduklarına şahit olmuş ve hepsinin eşit yaşam koşullarını hak ettiğini savunan bir biyolog tarafından kurulan For Four Legs’in hikayesine buradan ulaşabilirsiniz.